Adrasan

Sinemis Otel

Sinemis Otel

Sinemis Otel, Antalya merkeze 100 km uzaklıkta bulunmaktadır. Otelimizin konumu, hilal şeklinde bir koya sahip olduğu gibi eşsiz bir manzaraya komşudur. Sinemis otel konum olarak, arka tarafı doğa ile iç içe bir orman manzarasına sahiptir. Ön tarafı ise, denize sıfır sahil manzarası ile bütünleşmektedir. Otel Sinemis, Adrasanın eşsiz koylarından biri olarak bilinmektedir. Sinemis otel muzzam bir sessizliğe ve sakinliğe ev sahipliği yapar.

Sinemis otelde toplam 13 oda vardır. Sinemis otelin odalarından 3 tanesi teraslı ve deniz manzarası ile sizlere konaklamanın rahatlığını sunmaktadır. Diğer odalarımızdaki konsept balkonlu olarak karşınıza çıkıyor. Sinemis Otel evcil hayvanlarınıza da tatil imkanı sağlıyor...

Otel Sinemis, yarım pansiyon (oda kahvaltı) imkanı ile yaz sezonun dışında kış sezonunda da 12 ay boyunca hizmet vermeye devam etmektedir. Sinemis Otel Alacart Restorant ile bir adet bar hizmeti ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir. Sinemis Otel olarak odalarımızda klima, saç kurutma makinesi, televizyon, duşa kabin, wifi, balkon, teras, tv yayını ücrestiz olarak verilmektedir. Dilerseniz, otelimize araçlarınıza ziyarette bulunup, ücretsiz otopark hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sinemis otelde 24 saat aktif resepsiyonistler hizmet vermektedir. Sinemis otel misafirlerine özel, ücretli havalimanı servisi mevcuttur.