Adrasan

Sinemis Hotel

Sinemis Hotel

Sinemis Hotel, Antalya merkeze 100 km uzaklıkta bulunmakta olup, hilal şeklinde bir koya sahiptir. Sinemis otel konum olarak arka tarafı eşşiz bir orman manzarasına sahiptir. Ön tarafta ise, denize sıfır sahil manzarasına sahiptir. Hotel Sinemis, Adrasanın baki kalmış koylarından biri olarak bilinmektedir. Sinemis hotelin bulunduğu koy sessizliği ve sakinliği ile bilinmektedir.

Sinemis hotel toplam 13 odaya sahiptir. Sinemis hotele ait odaların 3 tanesi teraslı ve deniz manzaralıdır. Diğer odalarımız ise balkon konsepti ile sizleri bekliyor. Sinemis hotel'de evcil hayvanlarınız ile konaklayabilirsiniz.

Hotel Sinemis yarım pansiyon (oda kahvaltı) seçeneği ile yaz sezonlarının dışında da toplamda 12 ay boyunca hizmet vermektedir. Sinemis hotel'de bir adet Alacart Restorant ve bir adet bar bulunmaktadır. Sinemis hotelin odalarında klima, saç kurutma makinesi, televizyon, duşa kabin, wifi, balkon, teras, tv yayını bulunmaktadır. Sinemis hotel misafirlerine ücretsiz otopark hizmeti de vermektedir. 24 saat aktif resepsiyonistlerimiz sayesinde güvenli tatilin tadını çıkartabilirsiniz. Aynı zamanda, Sinemis hotel misafirlerine özel, ücretli havaalanı servisi mevcuttur.