Gelidonya Feneri

Adrasan Sinemis Hotel

Adrasan Denize Sıfır Hotel

Adrasan denize sıfır hotel, Antalya şehir merkezine 100 km uzaklıkta olan, denize sıfır otelimiz, hilal şeklinde bir koya sahiptir. Adrasan dezine sıfır hotelimiz konum olarak, arka cephesinde eşsiz bir orman manzarası barındırdığı gibi , ön tarafında denize sıfır bir görüntü ile karşınıza çıkıyor. Adrasan denize sıfır hotel, olarak bilinen Sinemis Hotel adrasanın en güzel koylarından birisine sahiptir. Adrasan denize sıfır hotel, sessizlik içinde sizleri sakinliğe komşu etmeyi hedeflemektedir.

Adrasan Sinemis Hotel de 13 oda bulunmaktadır. Adrasan Sinemis Hotel odaların da 3 adet teraslı ve deniz manzarası ile karşınıza çıkıyor. Diğer kalan odalarımızda balkonlu doğa ile içiçe orman manzarası ile sizleri karşılıyor. Adrasan Sinemisde evcil hayvan kabul edilmektedir.

Adrasan Hotel Sinemis, yarım pansiyon (oda kahvaltı) ile 12 ay hizmet vermektedir. Adrasan Sinemis Hotel, 1 adet Alacart Restorant ve bir adet bar hizmeti ile misafirlerimize eşsiz lezzetler sunmaya devam ediyor. Adrasan Sinemis Hotel odalarında klima, saç kurutma makinesi, televizyon, duşa kabin, wifi, balkon, teras, tv yayını bulunmaktadır, aynı zamanda ücretsiz otopark hizmetimiz mevcuttur. Adrasan Sinemis Hotel de resepsiyonistlerimiz 24 saat hizmet vermektedir. Adrasan Sinemis Hotel misafirlerimiz için, havalimanı servisimiz ücretli olarak verilmektedir.