Sinemis Hotel

Adrasan Denize Sıfır Otel

Adrasan Denize Sıfır Otel

Adrasan denize sıfır otel, Antalya merkeze 100 km uzaklıkta olup, denize sıfır otelimiz hilal şeklinde bir koya sahiptir. Adrasan dezine sıfır otel, konum olarak arka cephesinde mükemmel bir doğa manzarası barındırmaktadır. Ön tarafında denize sıfır bir görüntü ile karşınıza çıkıyor. Adrasan denize sıfır otel, olarak bilinen Adrasan Sinemis Hotel adrasanın en güzel koylarından birisine sahiptir. Adrasan denize sıfır otel, sessizlik ve sakinlik arayanların adresi olarak bilinmektedir.

Adrasan denize sıfır otel içerisinde 13 adet oda bulunmaktadır. Adrasan denize sıfır otel odaların da üç tane teras manzaralı oda ve 3 adet deniz manzaralı oda mevcuttur. Adrasan denize sıfır otelimizin diğer odalarında ise balkonlu seçeneği ile orman manzarası sunmaktadır. Adrasan denize sıfır hotelimizde evcil hayvan kabul edilmektedir.

Adrasan denize sıfır otel, oda kahvaltı (yarım pansiyon) ile oniki ay süresince sizlere hizmet vermektedir. Adrasan denize sıfır otelimizde, bir adet Alacart Restorant ve bir adet bar ile eşsiz lezzetler sunmaya devam ediyoruz. Adrasan denize sıfır otel odalarımızda klima, saç kurutma makinesi, televizyon, duşa kabin, wifi, balkon, teras, tv yayını ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bununla beraber tüm misafirlerimize ücretsiz otopark hizmetimiz bulunmaktadır. Adrasan denize sıfır otel yani Hotel Sinemis resepsiyonistlerimiz 24 saat olarak gece, gündüz vardiya ile hizmet vermektedir. Adrasan denize sıfır otelimizde misafirlerimize kolaylık sağlamak için, ücretli havalimanı transfer imkanı mevcuttur.