Sinemis Hotel

Adrasan Denize Sıfır Hotel

Adrasan Denize Sıfır Hotel

Adrasan denize sıfır hotel, Antalya şehir merkezine 100 km uzaklıkta olan, denize sıfır otelimiz, hilal şeklinde bir koya sahiptir. Adrasan dezine sıfır hotelimiz konum olarak, arka cephesinde eşsiz bir orman manzarası barındırdığı gibi , ön tarafında denize sıfır bir görüntü ile karşınıza çıkıyor. Adrasan denize sıfır hotel, olarak bilinen Sinemis Hotel adrasanın en güzel koylarından birisine sahiptir. Adrasan denize sıfır hotel, sessizlik içinde sizleri sakinliğe komşu olmaya davet ediyor.

Adrasan denize sıfır hotel de tam olarak 13 oda bulunmaktadır. Adrasan denize sıfır hotel odaların da üç tane teraslı ve deniz manzaralı oda bulunmaktadır. Sinemis hotelin diğer kalan odalarında balkonlu konsepti ile eşşiz doğa manzarası ile sizleri karşılıyor. Adrasan denize sıfır otelimizde evcil hayvanlarınızı da yanınızda getirebilirsiniz.

Adrasan denize sıfır hotel, yarım pansiyon (oda kahvaltı) ile 12 ay boyunca sizlere hizmet vermektedir. Adrasan denize sıfır hotel, bir adet Alacart Restorant ve 1 adet bar hizmeti ile muzzam lezzetler sunmaya devam ediyor. Adrasan denize sıfır hotel odalarımızda klima, saç kurutma makinesi, televizyon, duşa kabin, wifi, balkon, teras, tv yayını bulunmakta olup, tüm misafirlerimize ücretsiz otopark hizmetimiz bulunmaktadır. Adrasan denize sıfır hotel yani Sinemis hotelde resepsiyonistlerimiz 24 saat olarak gece ve gündüz sheefte ile hizmet vermektedir. Adrasan denize sıfır hotelimizde misafirlerimiz için, ücretli havalimanı transfer hizmetimiz mevcuttur. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.